BOM impressora 3D

De BASE 42
Dreceres ràpides: navegació, cerca
Quantitat Descripció Comentari
5 Motors stepper NEMA-17 http://reprap.org/wiki/NEMA_17_Stepper_motor
X Peces impreses de prusa i2
1 Arduino MEGA 2560 http://www.arduino.cc/de/Main/ArduinoBoardMega2560
1 Capçal d'impressió BUDA
2 Corretja d'arrossegament 1m
2 Engranatges d'arrossegament
3 Interruptors de final de carrera http://reprap.org/wiki/Mechanical_Endstop
6 Coixinets 608ZZ
10 Coixinets lineals LM8UU
1 Plataforma calenta d'impressió http://reprap.org/wiki/PCB_Heatbed
6 Varilla roscada M8 1m
3 Varilla llisa 8mm 1m
1 Electrònica potència RAMPS 1.4 http://reprap.org/wiki/RAMPS_1.4
5 Driver de potència A4988
100 Femelles M8
100 Arandeles M8
50 Femelles M3
50 Arandeles M3
50 Cargols M3x20
20 Cargols M3x10
3 Cargols M3x40
3 Cargols sense cap M3x8
1 Cargols sense cap M3x20 http://www.kramp.com/shop-gb/en/10451/302040/669491/191557/916820+Grub+screw+M8x20
1 Cargols sense cap M8x50 Es pot tallar de les restes de les varilles
6 Arandela M8x30 fender (ample)
1 Cargol M8 'marcat' http://www.lulzbot.com/?q=products/hobbed-bolt-stainless-steel
XX Bobines de filament http://www.reprapbcn.com/catalog/index.php/material-pla/pla-3mm/pla3mm1kgblue.html
XX Altres cargols variats (per editar)